MÖBLER / Bord / Matsalsbord 6972709
nr 697 2709
Matsalsbord
med små klaffar, Tidigt 1900-tal, längd: 130 + 2x15, djup: 78, höjd: 77, furu
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
550 kr
måndag 16 maj 2011
kl 19:09:08
500 kr
300 kr
500 kr